Playboy Night Club

Playboy gece kulübü

Playboy Gece Kulübü


Bugüne kadar insanların sürekli ve yoğun olarak çalışmasının yanı sıra artık eğlenmesi ve keyifli vakit geçirmesi için bir gece de olsa kendisine zaman ayırması için Kıbrıs tam size göre olduğunu söyleyebiliriz.

Kıbrıs eğlencenin ve gece hayatının en göbek ve uğrak noktası olduğu için genellikle erkeklerin bu şehre eğlenmek için geldiğini söyleyebiliriz. Ufak kaçamakların ve erkeklerin en mutlu gününe şahitlik yapmasının sırrı sadece bu şehirde saklıdır. Kıbrıs’a gelmek istiyorsunuz.

Fakat gidip eğleneceğiniz mekanlar konusunda yardım istiyorsanız, doğru adreste olduğunuzu söylemek istiyoruz. Çünkü size bu yazımızda oldukça kaliteli ortamı ve eğlenceye doyabileceğiniz bir mekan önerisinde bulunacağız. Bu da tabi ki Playboy Night Club‘dır.


Bu mekan genel olarak bütün erkeklere ev sahipliği yapmasının yanı sıra 2004 yılından bu yana oldukça güvenilir bir mekan olduğunu bugüne kadar kanıtlamıştır. Gün geçtikçe programlarını ve şovlarını daha da genişleterek çalışmalarına devam eden bu özel mekan, her erkeğin eğlenip aynı zamanda keyifli vakit geçirmesi için ses sitemlerinden,ortamın ışıklarına kadar her şeyi düşünerek sizlerin rahat ve güzel bir ortamda olmanızı sağlamıştır.

Sizi daha fazla merak ettirmeden hemen Playboy Gece Kulübünün Hizmeti hakkında bilgi vermek istiyoruz.

Bu mekana gelip kapıdan içeri girdiğinizden itibaren ortamın büyüsüne kendinizi kaptıracak ve oldukça eğleneceğiniz bir ambiyansla karşılaşacaksınız. Genel olarak Dj müziklerinin vermiş olduğu hareketli ve sıcak ortamdan dolayı durgun bir yapınız olsa dahi eğlence anlayışınızla asla yerinizde duramayacak bir yapıya bürüneceksiniz.

Buda ortamın size verdiği enerjiyle alakalı bir durum olduğunu söylemek istiyoruz. Bugüne kadar yaşadığınız her şeyi size bir gece de unutturacak dansçı bayanların özel ve ateşli şovlarıyla hayat bulacak ve gecenin bitmesini asla istemeyeceksiniz.

Bu özel bayanlar yabancı olmasının yanı sıra Rusya, Afrika ve Amerika gibi bir çok ülkeden geldikleri için; bu durum sizi daha da etkileyecek. Bu özel bayanların dans ederken dekolteli kıyafetleri; ve sizi etkileyecek erotik tavırları sayesinde daha da coşacak ve kendinizi onlarla dans etmek için piste atacaksınız. Gece şovlarının bitmesiyle dilerseniz bu özel bayanlarla birlikte; dışarıda istediğiniz yerde görüşmelere devam edebilir ve gecenizi en iyi ve zevk doruklarında hayal ederek sonlandırabilirsiniz.


Playboy Gece Kulübü Nerede?

diye merak eden beyler için bu mekan Lefkoşa’da Alayköy bölgesinde yer alır. Dolayısıyla Ercan Hava alnına yaklaşık olarak 40 km, ortalama 1 saat uzaklıkta yer alır. Girne merkeze 35 km uzaklıkta ve Lefkoşa merkeze ise; 15 km uzaklıktadır. Araçla bu şehre geldiyseniz bu mekanı bulmanız ve ulaşmanız oldukça kolay olacağı gibi araç sorunu yaşayan misafirlerimiz için mekanı arayıp VİP araç temin etme talebinizi ilettiğinizde asla ulaşım problemini düşünmenize gerek kalmayacaktır. İşte bu anlamda sizi rahatlatan bu mekan sizi ortamı ve müzikleriyle etkileyeceği gibi gece sonunda dansçı kızlarıyla da oldukça ateşleyecek. Bu özel bayanlarla dışarıda keyifli zamanlar geçirebileceğiniz gibi,aynı zamanda özel parti ve doğum günü organizasyonlarında da bu güzel bayanların yanınızda sizi temsil etmek için eşlik edeceklerini de söylemek istiyoruz.

× WhatsApp için tıklayınız