Lipstick Night Club

Lipstick Night Club

Lipstick Gece Kulübü


Genel olarak eğlence tarzlarıyla sizi etkileyen Kıbrıs diyince akla gece kulüpleri gelmektedir. Fakat gece kulüplerinin inanılmaz ve büyüleyici etkisiyle, en önemlisi çok olmasıyla hangi gece kulübüne gitmek konusunda kararsızlık yaşayan erkekler için; bu yazımızda size çok özel ve kaliteli bir Gece kulübü önerisinde bulunacağız. Bunlardan biri Lipstick Night Club olmakla birlikte bu gece kulübü oldukça özel ve kaliteli ambiyansıyla sizi oldukça eğlenme havasına sokarak, oldukça keyifli zaman geçirmenizi sağlayacaktır. Lipstick Night Club hakkında size biraz daha bilgi vermek ve kafanızdaki soru işaretlerini gidermek için hemen kısaca sizi bun anlamda bilgilendirelim.


Öncelikle Lipstick Night Club’a nasıl gidebilirim?

Sorunuzu cevaplayacak olursak; bu mekan Lefkoşa’da Alayköy bölgesinde yer alır. Dolayısıyla Ercan Hava alnına yaklaşık olarak 40 km, ortalama 1 saat uzaklıkta yer alır. Eğer aracınız varsa kolay bir şekilde bu mekana ulaşım sağlayacağınız gibi,aynı zamanda araç problemi yaşayıp,bu mekanın uzak olduğunu düşünüp üzülenler için Lipstick Night Club yetkilileri sizin bu sorununuza çözümler üretmeye devam ediyor.

Aracınız yoksa mekanı arayıp VİP servis talebinde bulunduğunuzda isterseniz hava alnından, isterseniz konakladığınız otelden sizi bu mekana ulaştırabilecekleri gibi; aynı zamanda gece sonunda dönüş problemi olmadan sizi istediğiniz yere bırakmaktadır.

İşte bu anlamda size kalıcı sorunlar üretirken sizin bu durumdan asla etkilenmemeniz ve sadece eğlenmeye odaklanmanız için misafirlerini en iyi şekilde ağırlamak için çalışmalarına son hızla devam ediyor.


Lipstick Gece Kulübü Program Detayları hakkında size bilgi vermek istiyoruz.

Genel olarak gece 21.00 de kapılar açılarak gece 01.00’de gece son buluyor. Fakat eğlenmek isteyenler ve gecenin bitmesini istemeyenler için gece programı başlıyor. Dolayısıyla 01.00’de açılan kapılar bu sefer sabah 05.00’de gece şovları bitiyor. Yine bu zaman dilimi size uymuyorsa ve saatler konusunda sıkıntı yaşıyorsanız gündüz programına katılabilirsiniz. Gündüz programı ise; 11.00’de başlayarak akşam 18.00’de son buluyor. Gördüğünüz gibi her an eğlencenin bitmediği ve gece gündüz soluksuz eğlenebileceğiniz

Lipstick Gece Kulübünde oldukça eğlenecek ve keyifli vakit geçireceksiniz.


Ayrıca kendinize özel saatlerde bu programları sadece size sunulmasını talep eden; misafirlerimiz mekanı arayarak bu talebinizi söylediğinizde sizi özel ve değerli hissettirecek ve sizin arzu ettiğiniz saatlerde size özel program yapılacaktır. Mekanın atmosferi kapıdan içeri girdiğiniz andan itibaren sizi etkisi altına alacağı için kişilik yapınızın önemi olmadan doyasıya eğlenecek ve yerinizde duramayacaksınız. Dj performans müziklerinin hareketli olması ve ses kalitesi sizi daha da ortama odaklar hale getireceği için kafanıza o an eğlenmekten başka bir şey gelmeyecek. Ayrıca gecenin sonlarına doğru dansçı bayanların etkileyici şovları ve kıyafetleri gözünüzü onlardan almamanızı sağlayacak ve gece hiç bitmeyecek isteyeceksiniz.

Bu yüzden kulüp dışında bu özel bayanlarla görüşmek isteyen misafirlerimiz, dışarıda da bu bayanlarla görüşebileceğinizin müjdesini vermek istiyoruz.

Heyecanlı ve zevk doruklarında olmak istediğiniz gece de yabancı ve güzel dansçı bayanların size karşı ilgisi ve yetenekleri sizi etkileyerek bu bayanlardan asla vazgeçememenizi sağlayacak.

× WhatsApp için tıklayınız