İmparator Night Club

İmparator Night Club

İmparator Gece Kulübü İmparatorları Bekler

Gece kulüplerinin ve gece eğlencelerinin güzelliğiyle bilinen Kıbrıs, her sene özellikle bu konuda yüz binlerce misafirini ağırlıyor. Sırf gece eğlenceleri için gelen misafirler, o kadar güzel seçeneklerin arasında kalıyor ki, nerede eğleneceklerini bilemiyorlar. Bu konuda misafirlerini iyi ağırlayan Kıbrıs, kesinlikle kaçamak yapmak isteyen insanların ilk tercihi oluyor.

Kıbrıs gibi bir yerde gece saatlerinde doyasıya eğlenebilmek için birçok gece kulübüne göz atmanızda fayda var. Özellikle Kıbrıs’ın en köklü kulüplerinden birisi olan İmparator gece kulübü de, her yıl binlerce misafirine ev sahipliği yapıyor. Nezih ve son derece güvenilir olan gece kulübü, aynı zamanda sıcacık bir ortama da sahip.

Lefkoşa – Alayköy bölgesinde bulunan gece kulübünde sınırsız eğlenebilirsiniz. Saatler ilerledikçe karşınıza çıkan seksi ve hoş bayanlar, belirli saatlerde en ateşli danslarını sergilemeye başlarlar. Tabii ki siz bu sırada hem dış dünyaya kendinizi kapatır bayanlar izlersiniz, hem de yavaş yavaş terlemeye başlarsınız.

Gece kulübünde dans eden bayanlarla özel olarak görüşebilir, her zaman yanınıza davet edebilirsiniz. Davetinize katılmak için can atan bayanlar, bugüne kadar hiç görmediğiniz bir güzelliğe sahipler. Siz de böylesine müthiş bir alanda eğlenebilmek için, Kıbrıs’a küçük bir kaçamak yapabilirsiniz.

Saatlik Program Fiyatları

İmparator gece kulübünde istediğiniz bayanı katalogdan seçip odasında saatlik programa götürebilirsiniz, normalde programa göre daha çok talep gören bu hizmette gece kulübümüze girdiğinizde Show izlerken istediğiniz bayanı görevli arkadaşlardan yardım alıp odasına çıkarabilir veya girişte katalogdan seçeceğiniz kişi ile direkt odaya girebilirsiniz.

Saatlik program günün her saatinde olmaktadır, sabah veya gece yarısı hiç zaman ayrıt etmeksizin gelip müsait olan bayanı seçebilirsiniz , gelmeden önce bize sormanız avantaj sağlayacaktır , bazı yoğun günlerde sabah veya aksamda olan bayanlar kulübümüzde olmayabiliyorlar , whatsapp hattından bize ulaşıp sorabilirsiniz.

İmparator gece kulübünde saatlik fiyatı bayana göre değişmekte olup çekinmeden whatsapp hattından bize sorabilirsiniz.

Gündüz Program Fiyatları

İmparator Night Club ‘a geldiğinizde bayanları gündüz çıkarabilir veya gece kulübümüzde kalabilirsiniz

Her gün açık olan gece kulübümüzde gece program bitimi bayanlarla birlikte vakit geçirebilirsiniz

Sabah 08:00 ile 09:00 dan akşam 18:00 , 19:00 a kadar bayanı gündüz programa çıkarabilir isterseniz otele isterseniz gece kulübümüzde isterseniz evinizde veya bizden talep edeceğiniz villa veya dairede bayanı ağırlayabilirsiniz.

Eğer siz bayanı gece kulübünden çıkarıyorsanız her türlü hizmetini karşılamak durumundasınız örneğin otele götürdüğünüzde tek kişi kalıyorsanız 2 kişi kalacağınız için otel sizden 2. Kişi farkı isteyebilir veya bayanla yemek yiyebilir bir şeyler içebilirsiniz bunları sizin karşılamanız gerekmektedir.

İmparator gece kulübünde birçok bayan çalışmaktadır, farklı değişkenlerden dolayı fiyatları birbirlerinden farklılık göstermektedir, çekinmeden istediğiniz soruyu sorabilirsiniz.

Diğer tüm sorularınız için whatsapp hattından gündüz program şartları diye belirtip istediğinizi sorabilirsiniz.

Gecelik Program Fiyatları

İmparator’a geldiğinizde bayanları gecelik çıkarabilir veya gece kulübümüzde kalabilirsiniz

Her gün açık olan gece kulübümüzde Show bitimi bayanlarla birlikte vakit geçirebilirsiniz

20:00 de başlayan Show 01:00 de bitmektedir bu saatten sabaha kadar gece bayanı programa çıkarabilir isterseniz otele isterseniz gece kulübümüzde isterseniz evinizde veya bizden talep edeceğiniz villa veya dairede bayanı ağırlayabilirsiniz.

Eğer siz bayanı gece kulübünden çıkarıyorsanız her türlü hizmetini karşılamak durumundasınız örneğin otele götürdüğünüzde tek kişi kalıyorsanız 2 kişi kalacağınız için otel sizden 2. Kişi farkı isteyebilir veya bayanla yemek yiyebilir bir şeyler içebilirsiniz bunları sizin karşılamanız gerekmektedir.

İmparator gece kulübünde birçok bayan çalışmaktadır , farklı değişkenlerden dolayı fiyatları birbirlerinden farklılık göstermektedir , çekinmeden istediğiniz soruyu sorabilirsiniz.

İmparator Night Club tüm sorularınız için whatsapp hattından gece program şartları diye belirtip istediğinizi sorabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× WhatsApp için tıklayınız